Той незабутній погляд чистий,
І очі мов, волошки сині,
В день літній, такий особливий,
Назавжди в серці залишились.
Безглузде, мабуть, запитання,
Що відчуває троянда у цвітінні?
Бо поряд зі мною все життя,
Кохання, якому вистачило миті.
Для голосування необхідно авторизуватись
okТой незабутній погляд чистий,
І очі мов, волошки сині,
В день літній, такий особливий,
Назавжди в серці залишились.
Безглузде, мабуть, запитання,
Що відчуває троянда у цвітінні?
Бо поряд зі мною все життя,
Кохання, якому вистачило миті.
3 коментарі “Назавжди”
Дуже ніжно та надзвичайно щиро! Справді, коханню цілком вистачить миті… А потім воно назавжди стає частинкою душі.
Дякую Наталія, так буває, вірю!
Кохання на все життя! Я так хочу, хоча вже не вірю…