12.10.2021(22:00)
Зупинися, час!…
Пролітає час.. мов блискавка у небі,
Наздогнать його, – ніхто іще не зміг..
Насолода жити.. бачить ясне небо..
Хочеться пройти багато ще доріг…
Юність промайнула наче легкий вітер,
Сивина в волосся проситься щодня..
Підростають діти.. вже дорослі діти..
А в душі ще сам неначебто дитя…
Спогади спливають, –
Вчора жив в гніздечку,
Де твоя матуся вела в добру путь..
Обіймала ніжно і будила зранку
Поцілунком теплим, – який не забуть ..
А сьогодні в тебе є своє гніздечко,
Та буває часом серце так щемить..
Що проходить літо.. пролітає днина,
Спогади спливають і душа болить..
Зупинися, час!!!
Дай мені свободу!
Не лети так швидко, –
Не встигаю я..
Зупинися, час!!!
Та не кради вроду!
Почекай ще трішки, –
Справи маю я…
Тетяна Т.-Н.

Думок на тему “Зупинися, час!..”
Немов життя переді мною промайнуло, дуже проникливо!