У нічку темну, як здалося,
Знов вийшли підозрілі орди,
Війна, страждання…тут крамола,
Де злодії отам і шльондри.
Нічого з часом не змінилось,
Воює хтось, воно жирує,
Колись помре… то піп з кадилом,
Молитву прочитає… всує.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Думок на тему “У нічку темну”
Хай Доля береже від таких усіх дівчат та жінок!
Хороший вірш.