Ой зимо, сьогодні надворі диво!
Засяяли сріблом поля навкруги,
Цю радість сприймаєш немов дитина,
Неждано печалі сховали сніги.
Святкові дні попереду чекають,
Та тільки не такі вони як завжди
Далеко сонця відблиски блукають,
Мабуть, ми їх зустрінемо без казки.
Чи далі щастя ще зігріє сяйво?
Не будемо ми думати – гадати,
Любов є, віра і надія, знаймо,
У Всесвіт полетять ці міріади!

2 коментарі “Ой зимо!”
!!!Відмінний настрій і чудова поезія!!! Це саме те, що нам треба))) і погода доречна, це справді так, Ліза
Дякую Наталія! Тільки такий настрій візьмемо і підемо в нове, невідоме.