Таке складне життя чимдалі,
Мої думки кудись втікали,
Тривоги й стреси… дуже важко,
Із серцем в парі жити страшно.
Хто скаже стільки буде часу,
Щоб втілить даний Божий задум,
Проте, свої останні мандри,
Мабуть, не треба дійсно знати.
Живи та дякуй, злобі попри,
За сонце, обрій, дивні гори,
Й хмаринку, квітку, сонну річку,
Цей ранок, навіть темну нічку.

2 коментарі “Живи та дякуй!”
Прекрасні, істинні слова.
Дякую