Святими ніхто не родився, відомо,
Характер, не золото знаємо кожен,
І гаряче й холодно, з нами не просто,
Дорога життєва розкаже охоче.
Кудись летимо, щоб усім доказати,
Які вже успішні, настільки багаті,
І луснуть скоренько прийнятні масштаби,
Як прийдуть фіналу відвічні напасті.
Усе шкереберть, що цінилось відтоді,
Поспіти б второпати, плине реальність,
На мить зупинившись відтак на кордоні,
Дадуть на повтор… лиш секунди насправді….
Прийшли ми навіщо у світ незнайомий?
Що треба зробити хороше людині?
Щоб з ніжністю, та без гіркої погорди,
Згадали ім’я це, чудової днини…

2 коментарі “Навіщо прийшли?”
Поетично, щиро, сповідально, є глибина філософських роздумів. Вражений
Дякую пане Валерій.