Мені схотілося на ранок,
Побігти босою у поле,
Докіль залежався серпанок,
Зустріти сонечко, що сходить.
Вдихнути чистого повітря,
Й кружляти весело з квітками,
Навколо блискавки зі світла,
І пахнуть зеленню ще трави.
Неначе мавка я казкова,
Війнула й роси враз підсохли,
Чудна нав’язлива дрімота,
Вже чути жайвора відколи!

6 коментарів “Зустріти сонечко!”
На гарний настрій щастя, як метелик на квіточку сідає.
І віршик Ваш творити спонукає.👍☺️
Дуже дякую!Творчих успіхів ВАМ!
Очень жизнеутверждающе, я назвала бы это ода счастью! Счастье в повседневности, счастье в мелочах, из которых и состоит большое приключение под названием Жизнь. Спасибо за вдохновляющие стихи.)
Благодарю!Мне очень нравиться вдохновлять!
Этот стих про меня и для меня!!! Я очень люблю уединение и наполнение радостью творчества и любви! Спасибо, Лиза, за то, что та точно передали то состояние. 👍🌹💖
Знаете Катя, я тоже с этой компании.Люблю уединятся, таким образом восполняется жизненная энергия.