А жовті сонечка кульбабки,
Немовби смайлики веселі,
Тож стало небо знов безхмарним,
Від щастя бачити їх безліч.
Сприймають з радістю їх люди,
Бо зимна сірість так набридла,
Весна подбала про дарунки,
Найбільше світла в них і дива.
Для голосування необхідно авторизуватись
okА жовті сонечка кульбабки,
Немовби смайлики веселі,
Тож стало небо знов безхмарним,
Від щастя бачити їх безліч.
Сприймають з радістю їх люди,
Бо зимна сірість так набридла,
Весна подбала про дарунки,
Найбільше світла в них і дива.
4 коментарі “Кульбабки”
Обожнюю пору цвітіння кульбаб! Навколо – безліч маленьких сонечок. Дай Боже, аби й справді цей благодатний настрій нарешті гармонізував болісну ситуацію.
Поезія дійсно чудова. Дякую Вам за неї.
Дякую пані Наталія, так хочеться щоб все було добре!
Так жовті кульбабки – це весняне диво, і вони дійсно як веселі смайлики, і дивлячись на них життя справді здається кращим, сонечним та радісним! Дякую за весну у серці, Лізо! 🌹🌹🌹
Дякую Катя за коментарі,вони такі яскраві як і ви!