На засніжених провулках,
Між будинків, близь доріг,
На деревах та ялинках,
Ліг пухнастий, білий сніг!
Наче ковдрою накрило,
Нашу землю із небес.
Не зима, а просто диво,
Місяць сповнений чудес!
Візерунки на віконцях,
Морозець намалював.
Щічки, носик, підборіддя
Діточкам розфарбував.
Лиш шкода, що все мине це:
Сніг розтане…лід зійде…
Та весною нове диво
В гості знов до нас прийде!