Для голосування необхідно авторизуватись

НАМ  ДАРУЮТЬ  РАДІСТЬ  НАШІ  ДІТИ  –  НАШІ КВІТИ!

. .     НАМ  ДАРУЮТЬ  РАДІСТЬ  НАШІ  ДІТИ  –  НАШІ КВІТИ!
. .Саме такі крилаті слова міг прочитати кожен, хто завітав до школи, чи побував у квітковій вітальні класної кімнати 1-В класу у 2008 році… Саме тоді, у вересні, 25 дівчаток і хлопчиків, таких розумних і кмітливих, разом зі своїм улюбленими першим учителем РОМАНОМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ РОМАНЮКОМ вперше помандрували у квітковий дивограй – у Країну цікавих Знань, де так і написано серед соняшників на польовому лані: “НАМ ДАРУЮТЬ РАДІСТЬ НАШІ ДІТИ – НАШІ КВІТИ!” А далі – серед троянд читаємо: “ДАРУЙТЕ КВІТИ ВСІМ, І БУДЕ В ДУШАХ ВАШИХ ВІЧНЕ КВІТУВАННЯ!”
. .А все починалося ось так. Коли молодий учитель із Кельменців РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ РОМАНЮК мав свій клас, директор Кельменецької ЗОШ ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА РАВЛЮК запропонувала РОМАНУ, до речі, своєму учню з початкової школи, обладнати – оформити класну кімнату у якомусь надзвичайному тематичному стилі.
. .Звісно, мій син РОМАН, як завжди, порадився зі мною.
. .- Та що тобі порадити, мій дорослий сину? Ми ж квітами займаємося… От тобі відповідь: класна кімната у квітковому раю – в українському народному стилі, – саме так, як обладнано наш квітковий магазин “КВІТИ” від ТАМАРИ”.
. .Тут зручно вписався пліт з верболозу та глиняний український посуд, що вабить зір… Й повитиця в’ється по плоті… Ген – там угорі – калина червона – червона…
. .А найголовніше – вишиваний рушник український із букетом червоних маків, синіх волошок, білосніжних ромашок, пшеничних польових колосків, цвіту пахнющої м’яти, жовтогарячих соняшників і мальв барвистих гонорових…
. .Та в центрі особливої уваги – для цікавих першокласників був неймовірно гарний великий стенд на соняшниковому полі з назвою “ДІТИ І КВІТИ – КРАСА І ГАРМОНІЯ”, від якого дітей неможливо було відірвати щоденно, навіть до уроків і після уроків…
. .Дослухався мій рідний учитель РОМАН до моєї поради. У багатьох журналах “КВІТИ УКРАЇНИ” було оголошено конкурс: “ДІТИ І КВІТИ”. РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ висловив цю думку на загальних батьківських зборах, аби своїх домашніх чад сфотографувати у квітах чи на фоні квітів. Батьки дали згоду.
. .Яка ж то радість була у дитячих оченятах, коли вони щоденно розглядали фотографії свої на фоні квітів!
. .Усі 25 першокласників зображені на фото під назвою “ДІТИ І КВІТИ – КРАСА І ГАРМОНІЯ”. “Кожне фото – справжній витвір мистецтва, де враховувалися не тільки риси характеру дитини, а й квіткові вподобання”, – читаємо від пані МАРІЇ СЕРГІЇВНИ ЧАГЛІЙ, вчителя – логопеда Кельменецької ЗОШ.
. .Ось серед весняного цвіту ЯБЛУНІ ми бачимо усміхнене обличчя дівчинки, а внизу читаємо: “ЗАКВІТЧАЄМО НАШЕ РІДНЕ МІСТЕЧКО”, наступне фото дитини з МАКАМИ – “НА ДОЛИНІ ТУМАН УПАВ, МАК ЧЕРВОНИЙ В РОСІ СКУПАВ”, “ОЛЬКА – ЛІЛІЯ, СВЯТОСТІ КВІТКА”, “СЕРГІЙКО – ТЮЛЬПАНЧИК”, “ІНКА – КВІТКА ЗАПАШНА (ЖОРЖИНА), “ГАРНА КВІТОНЬКА АЛІНОНЬКА”, “ЧУДОВО НА ЛУЖКУ ВЕСНОЮ” (серед КУЛЬБАБКИ), “Я САМА, ЯК КВІТОЧКА (серед ТРОЯНД), “У МАМИНОМУ КВІТНИКУ” (серед РОМАШОК), “ЖИВУ Я, ЯК В РАЮ” (серед НАРЦИСІВ)…
. .Першовересень покликав за парти у КВІТКОВУ вітальню щебетливих дівчаток і хлопчиків. У КРАЇНУ ЛЮДЯНОСТІ і КРАСИ. Як і багатьох інших, які вже стали …старшокласниками.
. .ТО Ж ХАЙ ДАРУЮТЬ РАДІСТЬ НАШІ ДІТИ – НАШІ КВІТИ, І БУДЕ НА ДУШІ У НАС ВІЧНА ГАРМОНІЯ ЛЮБОВІ І КРАСИ!
. .                                         ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                         8 вересня 2018 – 2020-21 р.
2

Автор публікації

Офлайн 10 місяців

Тамара Романюк

963
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій