Для голосування необхідно авторизуватись

Сердце…

Колотило… Страдало… Знобило…

Трепетало… Так сильно любило…

Выжигало… Терпело… И ныло…

Каждым стуком– Бога молило…

И не ведало, и не знало,

Что само себя предавало…

А теперь, слава Богу, простило!

Оторвало тебя! Отпустило!

И, когда страданья забыло,

Показалось, что не любило…

6

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Любовь Кулик

348
Коментарі: 27Публікації: 70Реєстрація: 26-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 17.08.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 05.10.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Сердце…”