Прийшла пора нам гнати з серця страх
І випустить на волю думи-крила.
Хай буде правди слово на вустах
Про ту біду, що землю рідну вкрила.
Корчуймо без жалю в собі раба…
Давайте всі розправим гордо спину…
Бо й в пісні оселилася журба,
І на шматки рвуть матінку – Вкраїну.
Хай кожен з нас пробудиться від сну…
Та так щоб серцю в грудях стало тісно!
На вірність рідним землям присягнем
Поки є час, поки іще не пізно.
Прийшла пора