Для голосування необхідно авторизуватись

Моя Анна, частина 2

З тендітної дівчини Анна перетворилася на зморену життям жінку. Як це сталося і коли?
Хотіла набивати власні гулі, а зіспувала собі життя.
Спочатку без нього було дуже добре. Подруги, подорожі, тусня. Все що потрібно дівчині її віку. Безтурботність, ейфорія, безвідповідальність й повна приналежність самій собі. Анна змінювала чоловіків як панчохи. Михайла вона проміняла на високого смаглявого баскетболіста. Пристрасть швидко згасла, адже хлопець весь свій час присвячував спорту, майже як в тій пісні: “первым делом, первым делом самолеты, ну а девушки, а девушки потом”.
Потім вона познайомилася з рок- музикантом. З дитинства ненавиділа рок, але хлопець зацікавив її майже на рік. Постійні виступи, опіум і пиятика поставив жирну крапку на їхніх стосунках. Далі був моряк, від якого вона залетіла, але він так і не повернувся з плавання. З Володимиром вони познайомилися на день народження її подруги. Чоловік був рішуче налаштованим, забрав її з Кирилком жити до себе вже через тиждень після їхнього знайомства. Через дев’ять місяців на світ з’явилася Марічка. Після пологів турботливого люблячого батька ніби підмінили. Володимир все частіше заглядав у чарку і підіймав руку не тільки на неї, а й на дітей. Скільки б разів вона його не кидала, він завжди їх знаходив й повертав назад, а далі все йшло по накатаній – пив й забивав мало не до смерті.
Анна згадувала своє перше кохання ледь не щодень. Ідеальне виховання, надмірна опіка й надлишкова любов…
Якою ж дурною була, чому не жилося? Хотілося перцю? Що ж, наїлася ним досхочу.
Жінка вклала дітей спати, вийшла на балкон й запалила цигарку.
“Як мені тебе не вистачає, Михасю. Хто занурюється у твої волохаті груди зараз? Чи любиш ти її так, як мене колись? Якби ж можна було б переписати сценарій, якби ж….”
@Бюсі

3

Автор публікації

Офлайн 3 роки

Маркіза Де Бюсі

6
Коментарі: 0Публікації: 2Реєстрація: 06-02-2019

Думок на тему “Моя Анна, частина 2”