Вона десь існує –
Сидить і сумує.
П’є чай з бергамотом
І дивиться фото.
Звичайна для всіх,
А для мене незвична,
Дівчина-біль,
Любить літо і тишу.
Люди проходять,
Її не помітять,
З таких непомітних
І робиться вітер,
Який цьому світу
Дарує надію –
Вона десь існує
І я в неї вірю…
© Міха Невідомський
2 коментарі “Вона”
І це шикарно. Здається, я вже десь на фейсбуці Тебе читала і навіть закидала скріншоти в Інстаграм 🙂
класно