Ми стояли на Майдані,
як воїни за мир.
Вони стріляли в нас,
безжалізно вбивали.
Відбивались чим могли, раненим допомагали.
Не хотіли кровопролиття,
хотіли правди й миру.
А нас так безжалізно убили.
Тепер ми світлі янголи .
Одно просим ,,Не плачте матері”
Ми перемогли! !!

Думок на тему “Світлі Янголи”
БезжаліСно.