Тато ти був для мене немов рай на землі ,
Немов сонця яскраве проміння
Що зіграло щось у душі.
Усмішка твоя заспокоювала мене завжди.
Але ти вже не зі мною.
Пять літ болить моя душа,
Розривається від болю.
Сумую за твоїм теплом.
Люблю і буду любити тебе завжди.

Думок на тему “Тато”
Сповідально, щиро, бентежно. Є глибина людської душі, яка страждає за батьком….Вражений