Для голосування необхідно авторизуватись

Ой, доле, доле, ти моя

Ой, доле, ти доле!
Чом в мене така?
Дарована болем,
Ти все ж не чужа.

Умита сльозами,
Зі мною крокуєш.
Важкими шляхами,
Буває – рятуєш.

То боляче б”єш,
То знову жартуєш.
А те, що даєш,
Нараз пошматуєш.

Ну що тут поробиш?
Ти, доле, моя.
Підчас приголубиш.
Я завжди твоя.

Візьмемось за руки,
Йдемо по житті.
Не дав Бог розлуки,
Нам поряд іти.

Джерельна вода,
Шмат хліба в торбині.
Повільна хода
По життєвій стежині..

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

nadjarka@ukr.net

201
Коментарі: 0Публікації: 63Реєстрація: 12-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 30.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 23.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Ой, доле, доле, ти моя”