Останні кроки чути з-за куліс,
Минає відлік днів, неначе вихор.
Все, що старий з собою рік приніс,
Я чесно розділю… добро і лихо.
Добро залишу спогадом в душі,
Нехай мене як ковдра зігріває,
Погане все хай зникне в метушні,
Зі снігом в цьому році залишаю.
В мішок кладу краплиночку добра
Та жменьку радості візьму з собою.
Якщо мені зустрінеться журба
Я точно зможу впоратись з бідою.
Ще радісний, лункий дитячий сміх
І рідну теплоту малих долоньок
Сховаю також в спогадах моїх,
І буду пити чай на підвіконні.
Я затишок у торбу покладу,
Напевно ще візьму порозуміння.
Добробуту з собою я візьму
І звісно також крихітку везіння.
Важкий мішок, та радісно нести
Все, що потроху довго я збирала,
Якщо в дорозі буде сніг мести,
Нехай укриє білим покривалом.
Тихенько стука радісно в вікно,
Новенький рік стоїть вже на порозі.
Щоб кожному дістався той мішок,
Я вам бажаю, любі мої друзі!
***
З прийдешнім новим роком!

2 коментарі “З прийдешнім новим роком!”
Дуже щирий, класичний вірш, де є особисті роздуми, поетична майстерність, барвисті поетичні образи, все вражає
Кучеренко Валерій, дякую Вам за відгук.
Хай в новому році буде більше місця добрим подіям!