Спустилася на землю тиха ніч,
В молитві я за тебе любий сину.
Іде війна… І лиш у тому річ,
Що випало тобі моя дитино
Як діду боронити рідний край,
Від ворога, що землю роздирає,
Я серцем поряд, завжди пам’ятай,
Бронею хай молитва захищає.
Тривога серце хижим птахом рве,
І сон від мене все кудись втікає.
Я знаю те, що робиш ти святе,
Хай же Господь тебе оберігає.
Вже перші півні будять сонце нам,
Яка ж тяжка і довга ніч для мене.
Іде мій син по прадіда стежкам,
Бо це сьогодні батьківщині треба.
Синочку, з перемогою до нас,
Ти рідний повертайся по скоріше.
Як же безмежно тягнеться цей час…
На сході небо, жаром пекла дише.
