Я вдень сміюся, і життю радію,
А уночі латаю свою душу.
Живу, як всі…Живу я, як умію…
Між вічних : треба, зможу, маю, мушу!
Іти в юрбі? Ну ні, це не для мене!
За течією нудно, краще проти!
Вітряк обставин дух в мені не змеле,
Не зб’ють із курсу долі повороти.
Чого я хочу? Загадка ще та!
Я жінка – ребус, спробуй, розгадай!
Так справді, я не Янгол, не свята,
Та це твого насіння урожай!
Це ти навчив мене жорсткою бути!
І не пройшли дарма твої уроки.
Є у душі запас протиотрути.
Мене змінив ти за усі ці роки…
I

3 коментарі “Так справді, я не Янгол, не свята”
ми самі змінюємось. ми самі віримо чи розчаровуємось,… це ми а не хтось…. вірш гарний
Дякую за оцінку і коментар. Так дійсно ми самі змінюємося, але дуже часто на наші зміни впливають обставини…
Гарно…
Але часто ми змінюємось під впливом обставин чи людини… Як би ми не опирались, але супутник залишає свій відбиток на нас…