Свята молитва – зустріч із батьками.
І душу тішить кожне їхнє слово.
Вже сиві, вже старенькі тато й мама.
Дай Боже, щоб були вони здорові.
І все, що треба, все, що серцю треба, –
Аби батьки щасливими були.
Щоб не спішили янголи на небо,
А пожили би довше на землі…

3 коментарі “Зустріч із Батьками”
батьки завжди будуть нам найдорожчими людьми а найдорожче хочеться втримати біля себе як найдовше. гарний вірш
“Щоб не спішили янголи на небо, А пожили би довше на землі…” – саме так, Наталю. Кожного дня прошу цього для мами, батько уже за межею. Гарний вірш. До душі.
Дякую щиро. Хай наші Янголи якнайдовше будуть із нами.