І знову літо-літечко буяє,
Запахло липою та чебрецями скрізь,
Побігла стежка – ген за небокраєм,
Її не видно між густих хлібів.
Волошки-васильки – краплинки неба
Обабіч неї струнко стали в ряд,
Червоних маків полум”я до себе
Вабить та кличе кожного із нас.
Білі пелюстки квітоньки ромашки
Ворожать щастя-долю та любов.
І чебрецями й липою запахло,
Буяє літечко барвисте знов і знов.
2021 р.

