Немов повітря свіжого ковток,
Як сонця поцілунок в пору зимну
Чи калинового намистечка разок
Для мене ти, матусе-Україно!
Рани твої болять – пече й мені,
Ати співаєш, то і я радію.
Чи поруч буду, а чи в чужині,
Тебе ніколи зрадить не посмію.
Нехай тепло замінять холоди
Та квітуватиме постійно в серці літо.
Моя любов до тебе назавжди,
Ти, Україно найрідніша в світі.
2015 р.


Думок на тему “Ти – найрідніша”
Мені подобається!Дякую авторці :патріотично і чуттєво!