У просторі витають дві сили,
Помітиш перевагу велику?
Стискається повітря, лишивши,
Добро і зло боротись на рингу.
Земля знов відчуває напругу,
Прискорено вистукує серце,
У трансі больовому звітують,
Стихії, враз тайфуном і смерчем…
Хоч трішечки по щіпці, та кожен,
Чи усмішку, чи слово ласкаве,
А може підбадьорити зможеш?
Це мало і багато насправді.
Добро і зло боролись на рингу.
Я знаю вже… хто виграє битву.

2 коментарі “Я знаю…”
Очень мощный и главное, своевременный призыв. Иногда мне кажется, что мы как никогда близки к концу света и остановить этот процесс можно лишь тогда. когда человечество одумается, вспомнит об истинных ценностях
Благодарю Olvia!