Свічечка блимає в вікні,
Про листопадові ті дні
Трагедії голодомору
Ми не забудемо ніколи.
А на вікні свіча горить,
Хоча минуло стільки літ
Та пам”ять наша береже
Страшні події ті.Невже
І нині прагнуть Україну
Втопити у крові, щоб згинув
Кожен із нас – малі і літні
Та об”єднаємо зусилля
І ворогів усіх здолаєм.
Над нашим українським краєм
Таки засяє сонце миру,
Бо цього прагнемо ми щиро.
Та усе зробимо для того,
Щоби здобути Перемогу.
Біль подолаємо і страх.
…Лиш пам”яті горить свіча.
2024 р.

