Погода додає знов суму,Неділя вся в омані млості,А відзвуки зажури блюзу,Відтак передалися ночі. Хотілося у небо глянуть,Побачить зорепад яскравий,Немовби викрадали казку,Розлючені із сажі плями. Заснути б і солодкі мрії,Нехай заколисають ніжно,Усі ми по краплинці грішні,Лиш маску надівають вміло. Ось тільки у такому стані,Похмурої нірвани, певне,Найбільше розумієш далі,Що хоче розказати серце.
Daily Archives: 25.11.2024
2 posts
Свічечка блимає в вікні, Про листопадові ті дні Трагедії голодомору Ми не забудемо ніколи. А на вікні свіча горить, Хоча минуло стільки літ Та пам”ять наша береже Страшні події ті.Невже І нині прагнуть Україну Втопити у крові, щоб згинув Кожен із нас – малі і літні Та об”єднаємо зусилля І […]