У сон мй ненька завітала,
Так тихо-тихо підійшла.
-Як ти там, доню? – запитала,
Легко торкнулася плеча.
Дивилася на мене ніжно,
Ми ж так не бачились давно,
Вже літ багато відпливло,
Коли пішла у осінь пізню.
Я прокидаюсь – сонце світить,
Портрет матусі на стіні,
Здалось – всміхнулась вона звідти
Привітно й весело мені.
2017 р.

