Це все ніколи не буде марним.
І тоді, коли я зненацька закину усе.
Просто згадаю, що навіть бездарним
Знайдеться той, хто сльози зітре.
Це все ніколи не буде вічним.
І кожен з нас колись втратить «когось»,
Можливо, інколи слід бути трагічним,
Щоб зрозуміти в цьому світі хоч щось…