Земля хотіла дихати,
Та “божий люд” її губив,
Чи то в зневірі вірності,
Вкладав у неї свій відрив?…
Земля із вітром говорила,
Несла клекочучи думки,
Щоби почула лиш людина,
Що далі, пропасть, не пройти…
Та люди, очі всі закрили,
І уявили, що “БОГИ”,
На Землю сила приступила,
І показала…ні не ВИ!!!
Чи то усе по волі Божій,
Дається час і зміст речей,
Планета дихати ще хоче,
Серед рослин, тварин,людей….
21.07.2021
@Oksana Boyko-Starukh