Я втікаю туди, де до неба лишається йота,
Де торкається краєм до хмари гора.
Я тікаю туди, де мій спокій — моя нагорода,
Де , напевно, по -іншому дихає моя душа.
Я втікаю туди, де струмком дзеленчить у повітрі,
Де смереки стоять, як сторожі над казкою гір.
Там в медовій траві заховалось закохане літо,
І спокуслива ніч одягає зірковий убір.
Я втікаю туди, бо душа хоче тиші й спокою.
Тут, здається, сам Бог опускається в тиші нічній.
Теплий вітер летить і зове мене ген за собою,
А між вітром і небом ховається радість надій.
Я втікаю сюди…Де цілується небо з землею,
Де зупиниться час, затамують свій подих дні.
Бо , напевно, вросла я душею по вінця свою
В гори, в ріки, в смереки і в хмари такі голубі…
Я втікаю … сюди…
© Оксана Граб’юк «Втікаю…»