Травню, хлопчику безвусий,
Як тебе я покохала!
Не втрималась від спокуси-
У вуста поцілувала…
Я люблю тебе так ніжно,
Як буває, люблять діти,
Теплий, юний мій, безгрішний,
Ти щодня приносиш квіти!
На побаченнях даруєш
Півники, бузок, тюльпани…
З вітром в полі бешкетуєш
Солов’їними ночами…
Не прошу нічого в тебе
Лиш дивитись в очі сині…
Я твоїм травневим небом
Зачарована віднині…
Автор Оксана Смішко
Думок на тему “Травню…”
Гарно! Наспівано — Ллється.