Приходить війна у спокійну годину,
Ламає життя,руйнує родини,
Серця молоді вона забирає,
Жорстоко дітей у батьків віднімає.
Чому вона приходить?
Чому забирає життя?
Скільки лиха робить без краплі каяття,
Їй не жаль нікого,заради перемоги,
Знову і знову хочеться крові.
А хлопці молоді на захист ідуть,
За країну життя свої віддають.
Від ворога нас вони захищають,
Сон батьків і дітей вночі оберігають.
У криваві дні війни ,
Захищають нас вони,
Сміливо йдуть до бою ,
З піднятою головою.
Їм скільки доведеться пережити,
В окопах холодних зимою сидіти.
Піти від родини в пекло жорстоке,
Кулі чекати з різного боку.
Скільки життів війна ця забрала,
Сотні долей людських поламала.
Не жаль їй нікого усіх убиває,
Сліди кров’яні за собою лишає.
Та воїни не здаються ,ніколи нізащо ,
Хочуть щоб наше життя стало кращим .
Вони лиш хотять для всіх перемоги,
Щоб ми жили вільно,були вільні дороги,
І на вустах було слово Свобода!!!