В мені ви ідеалів не шукайте
Бо я ж така як ви, я поміж вас
І чогось над…над … Не чекайте…
Я не ховаюсь в золоті прикрас…
Я грішна та до ангелів далеко…
В мені вирує часто океан…
В житті моїм буває, ой не легко….
І сльози на очах – немов туман…
Насправді, холод надто полюбляю…
У ньому я знаходжу щось красиве…
В морозні дні сніжинкою кружляю
В ці дні душа тримає “особливе”…
Я поміж вас, така ж як ви, не ліпша…
Своїх “комашок” маю в голові…
Не ідеальна, і така же грішна…
Печалі й радості – усі мої…
4 коментарі “Звичайна”
Гарно!
Трепетно! Молодець!
Щиро!🌹
Дуже зворушливо!