Я не бачила ніколи
Справжнє волошкове поле,
Де б тендітні сині квіти
Танцювали вальси з вітром.
Лиш в очах твоїх хороших
Ціле море тих волошок,
Що немов шматочки неба
Розцвіли в очах у тебе.
Якби я чар-зілля мала,
Я б метеликом літала,
І у полі волошковім
Крильця б попекла з любові.
Якби я чар-зілля мала,
Я б тебе причарувала
І замість волошок синіх
Заблищав би білий іній.
Ні,не хочу чарувати.
Просто хочеться кохати,
І тобі свої жоржини
Кароокі дарувати.