Я тишу люблю.
Та не ту, що на бурю чекає,
Закуту в безвихідь,
Без смерті уже неживу.
А вільну й легку,
У якій кожна думка буяє,
Важніє плодами
І котиться ними в траву.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯ тишу люблю.
Та не ту, що на бурю чекає,
Закуту в безвихідь,
Без смерті уже неживу.
А вільну й легку,
У якій кожна думка буяє,
Важніє плодами
І котиться ними в траву.
2 коментарі “тиша”
І я таку тишу дуже люблю! Вільну та легку, в якій душа розквітає.
Хороша поезія.
людина котра шукає так тишу має глибоку душу.супер