Білим снігом замело дерева,
Білим снігом замело сади.
Я тебе більше вже не зустріну,
Білим снігом замело сліди.
Чую звуки мінорного вальсу,
Моїх спогадів тихий відгУк…
Я тебе не чекаю з дороги
І з тобою я вже не піду.
Все минулось, скінчилось, розбилось,
Всі дороги замів білий сніг.
Моє серце снігами замело,
Воно так й не зазнало весни.
Я тебе не люблю, не кохаю,
Я тебе не чекаю з доріг.
Білим снігом зима замітає
Всі дороги, маршрути, стежки.
Я не жду ні тебе, ні другого,
Моє серце замела зима…
Дні короткі, а ночі холодні,
Всюди крига і тиха печаль.
Я тебе не люблю, не кохаю,
Я давно вже нікого не жду…
Чую звуки мінорного вальсу
У промерзлім холоднім саду.
Я тебе не люблю, не кохаю,
Я тебе не чекаю з доріг.
Я нікого давно не кохаю,
Моє серце замів білий сніг….
Білим снігом замело дерева
