Давайте говорить про щось хороше:
Веселку, що із річки воду п”є,
Про снігову зимовую порошу
І доброту, що в кожному з нас є,
Про сни святкові, казкою сповиті
І сльози щастя на усіх очах,
Про руки безутомно працьовиті
І дійсну щедрість, а не на словах,
Про сонячні світанки, росянисті
І пісню соловейка у гаях,
Про погляди відкриті, променисті.
Й святу ЛЮБОВ, що сповнює серця.

