І знову дощ…
і пасмурна тривога,
а серце у…
лещатах їз краплин,
неначе сон
мого життя пригода
і сірий дощ
туманить щастя плин.
Якби не дощ –
життя ішло б інакше
не треба слів,
хай злива змиє слід
від тих тривог,
що спогадами плачуть
і від надій
дитячо-ніжних снів.
Якби не дощ…
19.11.2018

