А час летить, його не зупинити,
За роком рік, неначе мить,
І хочеться на повну жити,
Любити світлі ті хвилини,
Як подарунок долі,
Душі, яка на волі,
Незамкнена в тенета забуття.
Любити, жити, дихати на повні груди треба,
Поки ще час залишився у тебе.
Назад не буде вороття.
Даремне буде каяття,
Про те, що не зробив,
А міг здолати ту вершину,
Про те, що не любив,
А міг подарувати крила
Комусь на все життя.
