Для голосування необхідно авторизуватись

Сила

“Ходити босим по траві,
щоб відчувати силу нашої землі,
вдивлятись зрідка в небо чисте,
і мріяти немов в дитинстві.
Читати книги і ловити промені ясні,
Торкнутись дерева старого,
Напитися джерельної прозорої води.
звичайно, легко можем я і ти.
Хіба ж не щастя в цьому є?
То наше щастя. Ти згадай про це.
У силі тих простих речей і наша сила є.”©О.Моцебекер
8

Автор публікації

Офлайн 1 рік

OlgaNM

199
Коментарі: 44Публікації: 50Реєстрація: 28-10-2020

Срібне перо

Достижение получено 15.07.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 12.11.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Сила”