“Ходити босим по траві,
щоб відчувати силу нашої землі,
вдивлятись зрідка в небо чисте,
і мріяти немов в дитинстві.
Читати книги і ловити промені ясні,
Торкнутись дерева старого,
Напитися джерельної прозорої води.
звичайно, легко можем я і ти.
Хіба ж не щастя в цьому є?
То наше щастя. Ти згадай про це.
У силі тих простих речей і наша сила є.”©О.Моцебекер

Думок на тему “Сила”
супер