Мені вже відпекло та відболіло,
Екватор почуттів пройшов.
Мене мов струмом в скроні било,
Коли безжально ти пішов.
Я захлинулася від лави,
Що замість крові потекла,
Коли кохання вже на зламі,
Одна, без тебе берегла.
Ти вже відіграна рапcодія,
Стишуються звуки вдалині,
І була на двох одна мелодія,
А спомини лишились лиш мені….

7 коментарів “Рапсодія печалі”
Життя продовжується!Дуже гарно!
Дуже сповідально, болісно, Такі вірші пишуться, коли болить або вже відболіло, але рани ще не до кінця затягнулися. Дякую!
Дякую за оцінку.) Дуже приємно!
Гарно…
Так буває. І все це треба пережити.
Думаю, ця ситуація кожному знайома.
Гарно. Якраз, вірш описує те що у мене зараз на душі.
Поетично, щиро, сповідально…У кожної людини своя історія кохання….Це Гармонія, або трагедія….Цей вірш має трагічне звучання, нагадуючи музику знаменитого композитора Шопена
Гарні образи