Для голосування необхідно авторизуватись

***

Можливо й не посяду світських лав…
Та по великій суті, не велекий – то провал
Трава, ж до зорів не зросте…
Та й місяць трав цих не черкне

Не осягнуть і рівня геніїв усіх сторіч…
Лишень у травах гляну у зірки – їхніх облич
В них сховаюся тихенько…
Спогляне місяць лиш низенько.

Павлюк В.В.

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Vasuluna Pavlyuk

6
Коментарі: 0Публікації: 4Реєстрація: 10-08-2020