Чому в Європі бути геєм —
Це прояв вищої свободи?
Чому і ми, як вівці, блеєм
Під флейту бісової моди?
Горять узлісся горицвітом…
Тому що, друзі, дуже схоже —
Антихрист буде содомітом,
І світ йому готує ложе!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Чому в Європі бути геєм —
Це прояв вищої свободи?
Чому і ми, як вівці, блеєм
Під флейту бісової моди?
Горять узлісся горицвітом…
Тому що, друзі, дуже схоже —
Антихрист буде содомітом,
І світ йому готує ложе!