Я б декому відверто зауважив,
Та чи словами їх переконаєш, –
Не страшно те, що хтось тебе зневажив,
А страшно те, що ти це пам’ятаєш!
НЕ СТРАШНО ТЕ, ЩО ХТОСЬ ТЕБЕ ЗНЕВАЖИВ!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я б декому відверто зауважив,
Та чи словами їх переконаєш, –
Не страшно те, що хтось тебе зневажив,
А страшно те, що ти це пам’ятаєш!