Чому бояться люди буть собою?
Чому себе за інших видають?
Пронизані диявольською грою,
Ляльками безседечними стають!
Цвіте веселка над селом барвисто,
У шибку вечір горнеться дитям…
Когось імітувать — це самовбивство!
Навіщо в світі жить чужим життям?
Палка́ зоря вечірня, та не довга,
Туман хати ховає під покров…
У власнім серці лиш шукають Бога,
І шлях до Бога йде через любов!