Десь плаче скрипка в самоті,
Мовчать у вазі мертві квіти…
Нас розуміють тільки ті,
Які нас хочуть зрозуміти!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Десь плаче скрипка в самоті,
Мовчать у вазі мертві квіти…
Нас розуміють тільки ті,
Які нас хочуть зрозуміти!