Десь плаче скрипка в самоті, Мовчать у вазі мертві квіти… Нас розуміють тільки ті, Які нас хочуть зрозуміти!
Daily Archives: 03.01.2020
5 posts
У світі божевілля і страстей Збагнути багатьом, на жаль, незмога, Що вбогість не в відсутності грошей, А це, коли в душі немає Бога!
Вдихаючи осіннюю жоржину, Я знов і знов сумливо визнаю: Не слухав би Адам свою дружину- Навічно залишався би в Раю!
Гойдає вечір гілку орхідей, Чудовим танго літні дні минають… Чи є на світі край без злих людей, Де люди, мов зірки у небі, сяють? Є край такий – безцінний фоліант, Де на обличчях юних завжди квітень
Гойдалися поля червоних маків, Стрункі смереки розмовляли з вітром… Небесні Ангели є світлом для монахів, А для мирян – монашество є світлом!