До самісіньких стріх намете вранці сніг,
І ніхто в місті цім не покине свій дім…
В цьому світі тривог вже ніхто нас не жде,
Ми залишимось вдвох – і згадаєм себе!
ДО САМІСІНЬКИХ СТРІХ НАМЕТЕ ВРАНЦІ СНІГ…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
До самісіньких стріх намете вранці сніг,
І ніхто в місті цім не покине свій дім…
В цьому світі тривог вже ніхто нас не жде,
Ми залишимось вдвох – і згадаєм себе!