До самісіньких стріх намете вранці сніг, І ніхто в місті цім не покине свій дім… В цьому світі тривог вже ніхто нас не жде, Ми залишимось вдвох – і згадаєм себе!
Daily Archives: 02.02.2019
2 posts
Колись давно у снах своїх дитячих, Немов за гребнями покритих снігом гір, Я бачила урочище Кипляче – Дівочий православний монастир! І ось я тут, щоб вдруге народитись! Духмяний ранок ніжно настає… Біжу у храм за цілий світ молитись – Таке святе покликання моє!