Упав на купол сніг, мов сивина…
У храмі Божім спів ся зачинає,
І близькі свому серцю імена
У вівтарі священик поминає.
Праворуч нього Ангел предстоїть
І всі слова до Господа підносить,
Душа небіжчика в віконечко бубнить –
І пом`янути також її просить!